Vikingský meč - varianta 2.
Dřevěná replika vikingského meče
Druhá ze tří variant vikingských mečů, které jsme připravili podle dochovaných předloh.
Meče jsou vhodné pro dětský šerm, pevné, pružné a vypadají autenticky.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Celková délka zbraně: | 63 cm |
| Délka čepele: | 46 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Barva: | Nátěr imitující vzhled kovu |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka - silnější |
| Historické období: | Raný středověk |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 5–15 let |
| Vhodný doplněk kostýmu: | ano |
Vikingské meče mají širokou čepel a typickou záštitu a hlavici. Vyvíjeli se v době stěhování národů a datujeme je tedy do období mezi 8-10. stol.
Naše replika vikingského meče je vyrobena z bukové překližky, pečlivě opracována a natřena barvou připomínající vzhled kovu. Tato replika snese plné nasazení v dětských bojích s dřevěnými zbraněmi.
Unikátní technologie konstrukce záštity zaručuj její vysokou pevnost.
Čepel mečů je pružná a otupený břit se při šermu pouze natlouká.
Naše meče se neštípou, neboť nemají léta.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)