Neohodnoceno
Gladius dětský
Dřevěný meč římský
Římský meč Gladius vhodný pro malé i starší děti.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Celková délka zbraně: | 61 cm |
| Délka čepele: | 45 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Historické období: | Antika |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 5–15 let |
| Vhodný doplněk kostýmu: | ano |
Zde můžete koupit asi nejhezčí římský meč na trhu, určený pro děti a dětský šerm.
Meč Gladius je obdivuhodně pevný.
Meč je vyroben z speciální tvrzené bukové překližky . To nám umožňuje zachovat pevnost při poměru tloušťky a šířky a zachovat tak co nejreálnější vzhled meče. Meče jsou opatřeny nátěrem imitujícím vzhled kovu.
Unikátní technologie konstrukce záštity zaručuj její vysokou pevnost. Záštita je téměř nezničitelná. Čepel mečů je pružná a otupený břit se při šermu pouze natlouká. Naše meče se neštípou po létech, neboť nemají léta. Rukojeť je omotána koženkou pro lepší a pohodlnější úchop.

Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)