Neohodnoceno
Souprava pro starší rytíře
Souprava pro starší rytíře – štít s erbem, meč a útočná helma
V této kolekci Vám se slevou nabízíme útočnou helmu, štít s erbem a templářský meč.
| Kategorie: | Rytířské sady |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Celková délka zbraně: | 73 cm |
| Délka čepele: | 55 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Výška štítu: | 43 cm |
| Historické období: | Vrcholný středověk |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 6–12 let |
| Vhodný doplněk kostýmu: | ano |
| Velikost: | Velikost dle obvodu hlavy vyberte v rozbalovacím seznamu |
Souprava rytíře
Souprava pro starší rytíře je žádaným dárkem pro kluky. Chceme Vám usnadnit výběr zboží a rozhodování, které kousky/prvky se k sobě hodí. Tato kolekce obsahuje tři prvky v podobě helmy, meče a štítu.
POZOR: nezapomeňte zvolit v parametrech velikost helmy a typ erbu.
- Helma útočná: je vyrobena z pevné lepenky strojní. Je slepena v pevný a odolný celek. Helma je povrchově opatřena nátěrem imitujícím vzhled kovu. Velikost helmy si zvolte nahoře v parametrech.
- Meč templářský: Tento meč je vyroben z pevné a pružné bukové překližky o síle 6mm. Meč je opatřen nátěrem imitujícím vzhled kovu. Meč je určen k dětskému šermu i jako doplněk kostýmu. Tento meč patří k nejoblíbenějším kouskům z našeho sortimentu.
- Štít s erbem: Štít je vyroben ze sololitu, vertikálně prohnutý, opatřený řemením pro nesení na paži. Výška štítu je 43 cm, což je ideální výška pro chlapce od 6ti do 12ti let. Typ erbu si vyberte nahoře v parametrech.
Na celý set se vztahuje sleva 10 %.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)