Neohodnoceno
Školní meč barvený
Kvalitní a pevný meč pro základní výuku šermu. Meč je natřen barvou imitující vzhled kovu.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Celková délka zbraně: | 90 cm |
| Délka čepele: | 69 cm |
| Tloušťka čepele: | 8 mm |
| Barva: | Buk (nebarveno) |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Uřčeno pro: | Školní a výukový šerm |
| Doporučený věk: | 15-50 let a více |
Meč určený k výuce šermu. Je vyroben ze speciální, tvrzené 8mm silné překližky. Tento meč můžete u nás koupit i levněji bez povrchové úpravy.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)