Neohodnoceno
Samurajský meč
Dřevěná replika samurajského meče.
Meč je určen pro děti k dětskému šermu. Nebo jako dekorace dětského pokoje.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Celková délka zbraně: | 75 cm |
| Délka čepele: | 50 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Barva: | Nátěr imitující vzhled kovu |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 5–15 let |
| Vhodný doplněk kostýmu: | ano |
Pěkná replika samurajského meče
je určena především pro dětský šerm s dřevěnými zbraněmi.
Meč je vyroben ze speciální tvrzené překližky a dobře odolává úderům jiné dřevěné zbraně.
Rukojeť je omotána bavlněnou stuhou pro lepší úchop. Zachovali jsme i charakteristické proplétání stuhy.
Meč je dlouhý 75cm, z toho čepel 50cm.
Povrch meče je napatinován několika vrstvami barvy imitujícími vzhled kovu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)