Meč Žihadlo
Hobitský meč Žihadlo
Dřevěný hobitský meč inspirovaný mečem Bilbo Pytlíka na motivy J.R.R.Tolkiena (Hobbit), pro milovníky o fantasy.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Celková délka zbraně: | 71 cm |
| Délka čepele: | 45 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Barva: | Nátěr imitující vzhled kovu |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Historické období: | Fantasy/John Ronald Reuel Tolkien: Hobit |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 5–15 let |
| Vhodný doplněk kostýmu: | ano |
Hobitský meč Žihadlo – dřevěný
Tento hobitský meč Žihadlo jsme vyrobily na přání zákazníka a snad se bude líbit i Vám. Není to přesná replika, jedná se o volnou variaci podle knihy Hobit.
Bilbo Pytlík (anglicky Bilbo Baggins, v hobitštině Bilba Labingi) je fiktivní postava, hlavní představitel románu Hobit od J. R. R. Tolkiena a vedlejší postava navazující trilogie Pán prstenů. Patří do rasy hobitů a byl prvním nositelem prstenu ve Středozemi, který se Jednoho prstenu vzdal dobrovolně.
Meč je vyroben ze speciální tvrzené překližky a nabarven směsí barev imitující vzhled kovu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)