Neohodnoceno
Meč Trojlístek
Dřevěný meč trojlístek
Dřevěná replika meče z druhé poloviny 15. století se zdobením ve tvaru trojlistého jetele.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Celková délka zbraně: | 74 cm |
| Délka čepele: | 57 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Barva: | Nátěr imitující vzhled kovu |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Historické období: | Druhá polovina 15. století |
| Uřčeno pro: | Dekoraci a lehký šerm |
| Doporučený věk: | 10–16 let |
| Vhodný doplněk kostýmu: | ano |
Trojlístek – dřevěný meč pro děti
Meč je vyroben z speciální tvrzené bukové překližky . To nám umožňuje zachovat pevnost při poměru tloušťky a šířky a zachovat tak co nejreálnější vzhled meče. Meč je opatřen nátěrem imitujícím vzhled kovu.
Unikátní technologie konstrukce záštity zaručuj její vysokou pevnost.
Čepel mečů je pružná a otupený břit se při šermu pouze natlouká.
Naše meče se neštípou, neboť nemají léta.
Rukojeť meče trojlístku je omotána koženkou pro lepší a pohodlnější úchop.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)