Neohodnoceno
Meč templářský bezbarvý
Jednoduchý dřevěný meč bez nátěru, pro starší rytíře.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Celková délka zbraně: | 73 cm |
| Délka čepele: | 55 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Barva: | Buk (nebarveno) |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 5–15 let |
Zde jsme použili předlohu templářského meče a nechali jej bez nátěru, abychom snížili cenu. A třeba se některým z Vás bude líbit právě tato bezbarvá varianta.
Tento meč můžete koupit i barvený směsí barev imitující vzhled kovu.
Meč je vyroben z překližky, pečlivě opracován a jemně vybroušen. Rukojeť je omotaná koženkou pro pohodlnější úchop.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)