Meč lukostřelecký
Meč lukostřelecký
Dřevěná replika meče lukostřelců.
Meč vhodný pro rytíře od 5 do 15 let.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Celková délka zbraně: | 70 cm |
| Délka čepele: | 50 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Barva: | Nátěr imitující vzhled kovu |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 5–15 let |
| Vhodný doplněk kostýmu: | ano |
Meč lukostřelců
Tento meč nosili lukostřelci pro svoji ochranu. Meč byl krátký, nepříliš těžký a lukostřelci především nepřekážel při střelbě z luku. Nebyla to hlavní zbraň lukostřelce, ale pokud se stalo, že se protivník probil až do řad lučištníků, byli lukostřelci rádi i za krátkou zbraň kterou se mohli bránit, než jim vlastní jízda přispěchala na pomoc.
Repliku meče lukostřelců vyrábíme ze speciální tvrzené bukové překližky, jednotlivé díly jsou pečlivě opracovány a natřeny směsí barev imitujících vzhled kovu.
Rukojeť je omotána koženkou pro pohodlný úchop.
Čepel meče je tupá a pružná.
Zavěšení meče. K pohodlnému pobočnému nošení meče doporučujeme závěs na meč. Závěs na meč je vyroben z kůže a meč se v něm pohodlně nosí. Pokud nemáte doma žádný vhodný opasek, najdete ho v naší nabídce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)