Neohodnoceno
Meč Kubík
Jednoduchý dřevěný meč bez nátěru, pro ty nejmenší rytíře.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Celková délka zbraně: | 52 cm |
| Délka čepele: | 38 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Barva: | Buk (nebarveno) |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 3–5 let |
Tento meč nemá žádnou historickou předlohu. Snad je v něm trošku templářkého základu, ale skutečně jsem chtěl jenom vyrobit pár druhů výrobně nenáročných mečů. A toto je první z nich.
Meč je vyroben z překližky, pečlivě opracován a jemně vybroušen. Rukojeť je omotána koženkou pro pohodlnější úchop.

Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)