Neohodnoceno
Meč křižáků
Dřevěný meč se znakem křižáků v hlavici.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Celková délka zbraně: | 71 cm |
| Délka čepele: | 53 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 5–15 let |
| Vhodný doplněk kostýmu: | ano |
Tento meč jsme vyrobili pro potřeby akce Bitva o Slamburk. Nemá historickou předlohu. Jeho účelem je potěšit rytíře se znamením kříže. Zařazujeme jej i do křižácké soupravy.
Meč je vyroben ze speciální tvrzené bukové překližky a natřen směsí barev, imitující vzhled kovu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)