Neohodnoceno
Meč Honzík
Jednoduchý dřevěný meč bez nátěru, pro ty nejmenší rytíře.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Celková délka zbraně: | 52 cm |
| Délka čepele: | 37 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Barva: | Buk (nebarveno) |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 3–5 let |
Tento meč nemá žádnou historickou předlohu. Skutečně jsem chtěl jenom vyrobit pár druhů výrobně nenáročných mečů. A toto je druhý z nich.
Meč je vyroben z překližky, pečlivě opracován a jemně vybroušen. Rukojeť je omotána koženkou pro pohodlný úchop. Barvu omotávky rukojeti si můžete vybrat v atributech zboží.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)