Neohodnoceno
Mačeta Sandokan
Dřevěná mačeta
Dřevěná replika mačeta
S touto mačetou bojoval seriálový hrdina Sandokan.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Celková délka zbraně: | 80 cm |
| Délka čepele: | 54 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Barva: | Nátěr imitující vzhled kovu |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 6–15 let |
| Vhodný doplněk kostýmu: | ano |
Sandokanova mačeta
Zde můžete objednat dřevěnou repliku mačety, kterou měl stále při sobě hrdina z našeho dětství řečený Malajský tygr. Jeden zákazník mne upozornil, že se seriál Sandokan vrátil na obrazovku a jeho syn tím žije. Je to i má srdeční záležitost a nevím co bych dal ve svých osmi letech za Sandokanovu mačetu. Tak splním alespoň přání malého chlapce z vysočiny.
Mačeta je vyrobena z pevné bukové překližky. Unikátní technologií spojena v odolný celek. Povrch je napatinován směsí barev imitující vzhled kovu a mosazi.
Rukojeť je omotána koženkou pro pohodlný úchop.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)