Galský meč stavebnice
Galský meč – stavebnice dřevěného meče
Dřevěná replika galského meče.
Vhodný meč pro dětské rytíře, který si navíc poskládáte snadno úplně sami!
Stavebnice dřevěného meče je vhodná pro rytíře od 5 do 15 let. Nechte děti ať si vyrobí vlastní meč. Vhodné i pro letní tábory.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Celková délka zbraně: | 61 cm |
| Délka čepele: | 47 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Barva: | Buk (nebarveno) |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Historické období: | Vikingové |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 5–15 let |
| Vhodný doplněk kostýmu: | ano |
Stavebnice dřevěného meče
- čepel
- dvě části rukojeti
- Kolíček, kterým se zajistí a vzájemně spojí jednotlivé části.
- Motouz na omotání rukojeti
- Smirkový papír na obroušení hran komponentů
Obrušování komponentů není pro samotnou sestavu důležité, ale oblé hrany jsou přeci jen příjemnější a děti se aktivněji zapojí do výroby.
Naše stavebnice mečů jsou velmi vhodné pro zpestření programu i Vámi pořádané akce. Využití najdou nejen na dětských táborech, skládání meče Vás a vaše děti bude bavit, prohloubí vztahy, rozvíjí zručnost.
Meče se snadno sestavují a s asistencí dospělé osoby to zvládnou i menší děti. Na svůj meč budou pak velmi pyšné.
Tyto stavebnice mečů jsou vhodné i pro Váš letní tábor. Můžeme vyrobit meče podle Vašeho požadavku a stylizovat je k Vašemu tématu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)