Dřevěný meč silnější
Rytířský dřevěný meč silnější
Odolnější verze dřevěného meče.
Středně dlouhá varianta meče pro dobrodružnější válečníky, vhodný pro rytíře od 7 do 15ti let.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Celková délka zbraně: | 70 cm |
| Délka čepele: | 52 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Barva: | Nátěr imitující vzhled kovu |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka - silnější |
| Historické období: | 14. století |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 7–14 let |
| Vhodný doplněk kostýmu: | ano |
Dřevěný meč silnější
Zde můžete objednat rytířský dřevěný meč dlouhý 70 cm s trojcípou hlavicí. Meč je ideální pro dětský šerm - čepel bez ostří.
- Vhodný pro dětský šerm dřevěnými zbraněmi
- Vhodný doplněk kostýmu
Konstrukce meče
Zdokonalená verze středně dlouhého meče. Zachovali jsme délku a tvar hlavice. Záštita je vyrobena podle předlohy ze 14.stol.
Tyto meče jsme vyráběli pro akci Bitva o Slamburk kde byli podrobeni tvrdé zatěžkávací zkoušce a obstáli víc než na výbornou. Meč je vyroben z kvalitní lisované bukové překližky. Tím zachováme pevnost meče při poměru tloušťky a šířky a zachováme tak i co nejreálnější vzhled.
Meče jsou opatřeny nátěrem imitujícím vzhled kovu.
Unikátní technologie konstrukce záštity zaručuj její vysokou pevnost.
Čepel mečů je pružná a otupený břit se při šermu pouze natlouká.
Naše meče se neštípou, neboť nemají léta.
Zavěšení meče
Závěsník jednoduchý na řetězu
K pohodlnému pobočnému nošení meče doporučujeme závěs na meč. Závěs na meč je vyroben z tenké kůže. Meč se v něm pohodlně nosí. Na opasek se připevňuje dvěma očky které se závěsníkem spojuje dekorativní řetěz.
Závěsník luxusní
Naprosto přepychový je tento závěsník vyrobený ze silné kůže. Je bohatě zdobený a rytíři opravdu sluší. Pasuje na všechny typy mečů.
Pokud nemáte doma žádný vhodný opasek, seženete jej také u nás.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)