Dřevěný meč rytířský 55cm
Dřevěný meč rytířský
Dřevěná replika rytířského meče.
Nejkratší varianta z naší nabídky mečů pro nejmenší „drakobijce“, vhodný pro rytíře do 5 let.
| Kategorie: | Meče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Celková délka zbraně: | 55 cm |
| Délka čepele: | 39 cm |
| Tloušťka čepele: | 6 mm |
| Barva: | Nátěr imitující vzhled kovu |
| Materiál: | Speciální tvrzená buková překližka |
| Uřčeno pro: | Dětský šerm dřevěnými zbraněmi |
| Doporučený věk: | 4–8 let |
| Vhodný doplněk kostýmu: | ano |
Meč pro malé rytíře
Zde můžete objednat rytířský dřevěný meč dlouhý 55 cm s hlavicí ve tvaru „rybí ocas“.
Meč je vyroben z speciální tvrzené bukové překližky . To nám umožňuje zachovat pevnost při poměru tloušťky a šířky a zachovat tak co nejreálnější vzhled meče. Meče jsou opatřeny nátěrem imitujícím vzhled kovu.
Unikátní technologie konstrukce záštity zaručuj její vysokou pevnost. Čepel mečů je pružná a otupený břit se při šermu pouze natlouká. Naše meče se neštípou, neboť nemají léta. Rukojeť je omotána koženkou pro lepší a pohodlnější úchop.
Zavěšení meče
Závěsník jednoduchý na řetězu
K pohodlnému pobočnému nošení meče doporučujeme závěs na meč. Závěs na meč je vyroben z tenké kůže. Meč se v něm pohodlně nosí. Na opasek se připevňuje dvěma očky které se závěsníkem spojuje dekorativní řetěz.
Závěsník luxusní
Naprosto přepychový je tento závěsník vyrobený ze silné kůže. Je bohatě zdobený a rytíři opravdu sluší. Pasuje na všechny typy mečů.
Pokud nemáte doma žádný vhodný opasek, seženete jej také u nás.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.jpg?69de1e05)

.jpg?69de1e4c)
.jpg?69de1e79)